Lidé: Diane Bryantová je výkonnou VP Intelu, Stacy Smith odejde z pozice CFO

Povýšení Bryantové podle Intelu reflektuje její úspěch v čele divize datových center. Stacy Smith v Intelu nově povede prodej, výrobu a provoz, do jmenování nového finančního ředitele však zůstane ve své stávající funkci.

Lidé: Diane Bryantová je výkonnou VP Intelu, Stacy Smith odejde z pozice CFOSpolečnost Intel oznámila, že Diane Bryantová byla povýšena na pozici výkonné viceprezidentky. Bryantová působí od roku 2012 jako generální manažerka divize datových center a jako viceprezidentka společnosti. Povýšení podle Intelu odráží její postavení a výsledky, které během své kariéry ve společnosti Intel dosáhla.

Intel v současnosti prochází zásadní tranformací a oblast datacenter se v budoucnosti stane jedním z pěti pilířů jeho byznysu.

Před nástupem na pozici generální manažerky divize datových center působila Diane Bryantová ve společnosti Intel jako viceprezidentka a CIO. V této roli měla na starosti firemní IT řešení a služby, které přispívaly k růstu a vyšší efektivitě obchodních strategií společnosti. Ve Intelu pracuje od roku 1985.

Druhou personální změnou v Intelu je plánovaný odchod Stacyho Smithe z pozice CFO. Smith se přesune na novou pozici, ze které bude zodpovídat za prodej, výrobu a provoz. Nové úlohy se ujme ve chvíli, kdy bude jmenován nový finanční ředitel, jehož roli bude do té doby i nadále zastávat. Intel momentálně zahajuje formální výběrové řízení.

Smith pracuje v Intelu od roku 1988 a zastával zde řadu pozic v oblasti prodeje a marketingu, financí i IT. Jednu dobu vedl aktivity Intelu v regionu EMEA, působil i jako CIO. Funkci CFO zastává od roku 2010.

Zdroj: Intel

Úvodní foto: Intel

Komentáře