Lidé: David Krištof vede on-line marketing a Pavel Matějíček technickou podporu Esetu

Krištof bude zodpovědný za marketingové aktivity společnosti prostřednictvím webu společnosti, PPC kampaní, sociálních sítí a mailingu. Matějíček povede tým technických specialistů. Oba působí v Esetu od roku 2012.

Lidé: David Krištof vede on-line marketing a Pavel Matějíček technickou podporu EsetuSpolečnost Eset představila dva nové manažery, kteří přebrali vedení on-line marketingu a technické podpory společnosti v České republice.

Pozici on-line marketingového manažera nově zastává David Krištof (30, na fotografii vlevo). Do jeho kompetence spadá koordinace marketingových aktivit české pobočky Esetu zahrnující především správu webových stránek a elektronického obchodu, PPC kampaně, SEO, sociální média a email marketing.

Krištof vystudoval fyziku a výpočetní techniku na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Do společnosti Eset nastoupil v roce 2012 jako specialista na webdesign. Je ženatý a mezi jeho koníčky patří běh, cyklistika, cestování, film a moderní technologie.

Na pozici manažera technické podpory pak byl povýšen Pavel Matějíček (30, vpravo). Jeho úkolem bude udržet standard technické podpory, posilovat individuální specializaci jednotlivých technických specialistů a vytvořit nový vzdělávací a certifikační systém pro partnerskou síť.

Matějíček nastoupil do Esetu v roce 2012 jako specialista technické podpory. Je ženatý, očekává narození druhého potomka a ve volném čase se věnuje geocachingu, cestování, počítačovým a deskovým hrám.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset

Komentáře