Lidé: Dan Smith je výkonným ředitelem Okin Business Process Services

Na pozici, kam přechází z funkce provozního ředitele, nahradí Radomíra Sabelu.Okin Business Process Services (Okin BPS), divize skupiny Okin Group, oznámila změnu ve vedení. Do funkce výkonného ředitele divize byl jmenován Dan Smith (42), jehož cílem bude upevňovat pozici Okin BPS na českém trhu v oblasti outsourcingu podnikových procesů.

Ve funkci nahradil Radomíra Sabelu, který divizi vedl od roku 2011.

V Okin BPS budu mít na starosti řízení ostravského i pražského týmu, se kterými budu usilovat o rozšiřování klientského portfolia a o založení nových delivery center v zahraničí. Mým cílem je pomoci globálním i lokálním firmám k urychlení růstu výnosů a plnění zisku a přispět tak k větší spokojenosti koncových uživatelů v segmentech B2B i B2C,“ uvedl sám Dan Smith ke svému jmenování.

Smith pracuje v Okin BPS od roku 2011 a na nové místo přechází z pozice provozního ředitele. Dříve působil především v bankovním sektoru v USA, kde pracoval například pro Bank of America nebo Regions Bank.

Dan Smith pochází z USA, kde vystudoval College of William and Mary. Mezi jeho koníčky patří rodina, literatura a historie.

Zdroj: Okin Group
Komentáře