Lidé: Dalibor Smažinka v Axis Communications povýšil na manažera obchodního rozvoje pro východní Evropu

Společnost Axis Communications oznámila, že na novou pozici business development manager pro softwarové a hardwarové partnery (ADP a TPP) v regionu východní Evropy nastupuje Dalibor Smažinka.

Lidé: Dalibor Smažinka v Axis Communications  povýšil na manažera obchodního rozvoje pro východní EvropuDalibor Smažinka, který je služebně nejstarším členem českého týmu Axis Communication, bude nyní ve své nové pozici mít na starosti rozvoj obchodních příležitostí, podporu vzájemných synergií a sdílení úspěšných řešení mezi ADP a TPP partnery v různých státech celé východní Evropy, uvedl Petr Tošner, marketingový manažer společnosti.

Axis Communications spolupracuje se dvěma skupinami partnerů – tzv. ADP (Application development partner) jsou společnosti, které vyvíjejí softwarové aplikace pro IP kamery. Partneři ve skupině TPP (Technology partner program) jsou dodavateli hardwarových prvků, jež jsou nezbytné pro instalaci kamerových systémů na bázi Axis.

Dalibor Smažinka s produkty Axis pracuje již od roku 2005, a to zpočátku jako produktový manažer ve společnosti Tech Data. Do Axisu nastoupil v roce 2011, kde dosud pracoval jako key account manager pro Českou republiku a Slovensko.

Dalibor Smažinka je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se rád věnuje běhání, triatlonu a snowboardingu.

„Společnost Axis dodává produkty pro IP videodohled, které jsou založené výhradně na otevřené platformě, a proto je pro nás klíčová spolupráce s partnery, kteří dodávají software a hardware pro instalace kamerových systémů,“ dodal v oznámení Petr Tošner, marketingový manažer společnosti Axis Communications pro oblast Ruska, CIS a východní Evropy.

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře