Lidé: Český Microsoft představil tři nové tváře ve vedení

Finančním ředitelem české pobočky se stal Stefan Mähr, Kristína Michalsky je novou ředitelkou pro spotřebitelský segment a Ondřej Novodvorský byl jmenován ředitelem pro segment SMB.

Lidé: Český Microsoft představil tři nové tváře ve vedeníČeská pobočka společnosti Microsoft oznámila trojici personálních změn ve svém vedení. Všechny vešly v platnost k 1. 10. a zahrnují pozice finančního ředitele, ředitelky pro spotřebitelký segment a ředitele pro segment malých a středních podniků.

Novým finančním ředitelem je Stefan Mähr (vlevo). Do České republiky přišel z německé pobočky Microsoftu, kde posledních osm let působil na pozici finančního ředitele pro různé segmenty. Před nástupem do společnosti Microsoft pracoval pro rakouskou pobočku T-Mobilu ve Vídni, její centrálu v německém Bonnu a pro společnost Compaq Computer.

Stefan Mähr pochází z Rakouska. Titul MBA získal na University of Economics ve Vídni. Ve svém volném čase rád lyžuje a traví čas se svou rodinou.


Za spotřebitelský segment je nově zodpovědná Kristína Michalsky. Jejím cílem je podpořit novou strategii Cloud First, Mobile First a dosáhnout dalšího růstu na trhu.

Do českého Microsoftu přichází ze středoevropské centrály v Mnichově, kde posledních téměř devět let působila na různých finančních pozicích. Poslední dva roky vykonávala roli finanční ředitelky pro spotřebitelský segment pro region CEE. Před nástupem do Microsoftu pracovala pro společnosti HP a Tyco Electronics.

Kristína Michalsky pochází ze Slovenska, studovala podnikovou ekonomiku na Fern Universität Hagen a svůj volný čas tráví s rodinou, ráda maluje a cestuje.


Ředitelem pro segment malých a středních podniků se stal Ondřej Novodvorský (vpravo). Ve své roli bude zodpovědný za posilování růstu společnosti, transformaci partnerského ekosystému a spokojenost partnerů a zákazníků.

Novodvorský pracuje pro Microsoft od roku 2002. Působil na různých pozicích v české, slovenské a ruské pobočce. Na novou pozici přichází ze Slovenska, kde působil v roli marketingového a obchodního ředitele, od roku 2011 pak v roli ředitele pro malé a střední podniky.

Ondřej Novodvorský je držitelem titulu MBA z University of New York v Praze a ve svém volném čase se věnuje rodině, jezdí na kole a má rád rychlá auta.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře