Lidé: Bohumír Zoubek je ředitelem pro produkty a služby ve společnosti Profinit

Dosavadní šéf softwarových vývojářů na pozici vystřídá Tomáše Krátkého, který přechází na pozici ředitele pro výzkum a vývoj. Zoubkovým úkolem bude především získávat zahraniční zákazníky.

Lidé: Bohumír Zoubek je ředitelem pro produkty a služby ve společnosti ProfinitSpolečnost Profinit oznámila personální změny ve vedení. Do funkce ředitele pro produkty a služby byl jmenován Bohumír Zoubek, který na této pozici vystřídá Tomáše Krátkého, jenž se jako člen vedení společnosti přesunul do role ředitele pro výzkum a vývoj.

Bohumír Zoubek ve své nové funkci vede tým, který je zodpovědný za rozvoj strategických kompetencí a podporu obchodu při získávání klíčových zakázek. Zoubek působí v Profinitu od roku 2003, kdy nastoupil na pozici junior consultant a následně stoupal v hierarchii výše. Od roku 2011 pak působil pozici šéfa vývoje softwaru.

Zoubek je absolventem VUT v Brně a University of Birmingham, kde získal titul Ph.D. V současné době vyučuje předmět Softwarové inženýrství pro praxi na ČVUT a Univerzitě Karlově a na související témata přednáší i na dalších předních univerzitách v České republice.

Mirek Zoubek prošel Profinitem od základů, zná všechny naše silné stránky, a díky tomu má ty nejlepší předpoklady hrát klíčovou roli v dalším rozvoji firmy. Jedním z jeho úkolů je získat pro Profinit velké zakázky v zahraničí,“ uvedl Tomáš Pavlík, CEO společnosti Profinit.

Zdroj: Profinit

Úvodní foto: Profinit

Komentáře