Lidé: Bask Iyer se je novým CIO společnosti VMware

Jeho úkolem bude péče o globální technologické systémy podporující obchodní provoz VMware. Na pozici nahradí Tonyho Scotta.

Lidé: Bask Iyer se je novým CIO společnosti VMwareSpolečnost Vmware oznámila, že jmenovala Baska Iyera do funkcí CIO a senior viceprezidenta. Na starosti bude mít globální oddělení informačních technologií, které se stará o správu technologických systémů pro podporu obchodního provozu VMware po celém světě.

Iyer nastoupí do VMware ke 23. 3. a na své pozici bude přímým podřízeným Jonathana Chadwicka, provozního a finančního ředitele VMware. Na pozici nahradí Tonyho Scotta, který byl nedávno jmenován IT ředitelem vlády USA.

Iyer má více než 25 let zkušeností z tradičních výrobních firem. Do VMware přichází ze společnosti Juniper Networks, kde také působil na pozici senior viceprezidenta a CIO se zodpovědností za technologický a obchodní provoz firmy.

Před nástupem do Juniper Networks pracoval Iyer jako CIO společnosti Honeywell a IT ředitel a vedoucí pro e-commerci ve společnosti GlaxoSmithKline Beecham.

Bask má bohaté zkušenosti ze strategického i provozního řízení firem. Ve VMware bude sehrávat jednu z klíčových rolí ve vedení celé společnosti a v naplňování vize softwarově definovaného podniku,“ uvedl k Iyerově jmenování jeho nový nadřízený Jonathan Chadwick.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře