Lidé: Aneta Fialová vede marketing Lenova, pomáhat jí bude Alena Týfová

Aneta Fialová v Lenovu povýšila z funkce marketingové specialistky na manažerku. Na její původní funkci nově nastoupila Alena Týfová.

Lidé: Aneta Fialová vede marketing Lenova, pomáhat jí bude Alena TýfováSpolečnost Lenovo má od dubna novou posilu ve svém marketingovém týmu. Na pozici marketing specialist nastoupila Alena Týfová (vpravo), která v této funkci nahradila Anetu Fialovou (vlevo). Ta totiž povýšila a stala se marketingovou manažerkou Lenova pro Českou republiku.

Alena Týfová bude mít na starost především přípravu a realizaci promoakcí a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli. Zároveň se bude věnovat propagaci produktů a značky Lenovo.

Zkušenosti v tomto oboru získala jako marketing specialist ve společnosti Obermeyer Helika, kde byla zodpovědná za přípravu a realizaci marketingové strategie společnosti. V současnosti dokončuje studium práv na Masarykově univerzitě v Brně a mezi její záliby patří architektura a design, zimní sporty a závěsná akrobacie.

Aneta Fialová nastupuje na manažerský post po téměř dvouleté zkušenosti se zajišťováním marketingových aktivit společnosti Lenovo na našem trhu. Jako marketing manager bude zodpovědná za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v České republice.

Před nástupem do společnosti Lenovo působila ve společnosti Tutor, kde se věnovala přípravě sezónních i dlouhodobých marketingových kampaní, tvorbě propagačních materiálů a správě webových stránek a sociálních sítí. Fialová vystudovala Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. K jejím koníčkům patří cestování, sport a hra na klavír.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře