Lidé: Alice Zápotocká vede marketing české pobočky Adastry

Do společnosti si nová marketingová ředitelka přináší zkušenosti z Microsoftu a SAP. Jejím cílem je synergeticky propojit marketing s obchodem.

Lidé: Alice Zápotocká vede marketing české pobočky AdastryČeská technologická konzultační společnost Adastra posílila firemní marketing, když na pozici marketingové ředitelky pražské kanceláře nastoupila Alice Zápotocká. Oznámení bylo zveřejněno nyní, ale podle profilu na LinkedIn došlo k jejímu jmenování již v březnu.

Zápotocká se v Adastře zaměří zejména na nastavení nových marketingových nástrojů, které podpoří další růst firmy. Jejím cílem bude synergické propojení byznysu a marketingu místo obvyklejší role marketingu coby podpůrné složky.

Uplatní při tom své zkušenosti z oblasti IT marketingu, která nasbírala za svého předchozího působení ve společnostech Microsoft a SAP ČR.

Byť přecházím do menší firmy, je pro mě Adastra velkou výzvou. Je to firma nadstandardně prosperující, inovativní, s unikátní firemní kulturou. Navíc je dodnes v rukách českých majitelů, což je mi velmi sympatické,“ uvedl Alice Zápotocká ke změně zaměstnavatele.

Zdroj: Adastra

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře