Lidé: Acer jmenoval nového prezidenta pro region EMEA

Acer oznámil, že Luca Rossi bude jmenován prezidentem společnosti Acer pro Evropu, Střední Východ a Afriku (EMEA). Současný prezident Aceru Oliver Ahrens přijal pozici prezidenta pro nově vzniklý region Pan-Asia Pacific.



Luca Rossi, AcerOrganizační a personální změny ve společnosti Acer vstoupí v platnost 1. 8 2014. Kromě nástupu Lucy Rossiho na pozici prezidenta pro oblast EMEA a Olivera Ahrense na post prezidenta regionu Pan-Asia Pacific, byl novým předsedou jmenován George Huang, jeden ze spoluzakladatelů společnosti Acer a dlouholetý člen představenstva. Stan Shih byl pak vyzván, aby se ujal funkce čestného předsedy.

Luca Rossi se ke společnosti Acer přidal v roce 2009 a stal se regionálním ředitelem Acer Europe. V roce 2011 byl jmenován ředitelem oddělení značky Packard Bell a zároveň vedl spotřebitelskou divizi oblasti EMEA jako viceprezident.

Oliver Ahrens, AcerOliver Ahrens s Rossim v posledních letech úzce spolupracoval. Pro Olivera Ahrense není činnost pro Acer Asia ničím novým, v roce 2009 působil jako prezident Acer China, kde podíl společnosti Acer na trhu společně s příjmy vyrostl téměř trojnásobně.

V roce 2011 byl povýšen na senior viceprezidenta a o rok později se vrátil do oblasti EMEA jako prezident, aby zde vedl činnost společnosti Acer.

Nyní bude řídit oblast, který zahrnuje Čínu, Tchaj-wan, Asii a Tichomoří. Od seskupení Číny, Tchaj-wanu a asijsko-pacifické oblasti do jedné regionální správy očekává společnost Acer zlepšení rozdělování a sdílení zdrojů, zvýšení konkurenceschopnosti a obchodní výkonnosti v regionu.

Zdroj: Acer








Komentáře