Libor Pecháček je sales directorem v Mainstream Technologies

Nová posila přišla ze společnosti Cleverlance Enterprise Solutions a ujala se řízení obchodních aktivit společnosti a rozvoje vztahů se zákazníci. Ve funkci Pecháček vystřídal jednatele firmy Libora Šolce.

Libor Pecháček je sales directorem v Mainstream TechnologiesSpolečnost Mainstream Technologies oznámila personální změnu na pozici sales director. Od 1. 9. letošního roku tuto funkci zastává Libor Pecháček a řídí a koordinuje obchodní aktivity společnosti a rozvíjí vztahy se zákazníky a partnery.

Libor Pecháček se pohybuje v IT oboru více než 16 let a má bohaté zkušenosti jak z oblasti obchodu, tak realizace IT zakázek. Do Mainstream Technologies přišel ze společnosti Cleverlance Enterprise Solutions, kde zastával roli business development managera.

Liborovy hlavní cíle jsou řízení vztahů se stávajícími zákazníky a partnery, tvorba a implementace obchodní strategie společnosti a řízení obchodního týmu,“ uvedl Ladislav Šolc, jednatel Mainstream Technologies. Právě Šolc do Pecháčkova příchodu zastával pozici sales directora.

Zdroj: Mainstream Technologies

Úvodní foto: Mainstream Technologies

Komentáře