LG G3 získal cenu asociace GSMA pro nejlepší chytrý telefon roku 2014

Cena byla předána na veletrhu Mobile World Congress. Kromě toho si odtud LG odváží ještě devět ocenění pro chytré hodinky LG Watch Urbane.

LG G3 získal cenu asociace GSMA pro nejlepší chytrý telefon roku 2014Společnost LG si z letošního ročníku veletrhu Mobile World Congress (MWC) odváží řadu ocenění. Její LG G3 dostalo od asociace GSMA cenu za nejlepší chytrý telefon roku. Chytré hodinky LG Watch Urbane si pak vysloužily devět ocenění od technologických médií.

Jak dokazuje i letošní ročník MWC, LG G3 je telefon, který je opravdovou špičkou ve své třídě,” uvedl k ocenění Marek Sojak z české pobočky LG.

Oceněný telefon je na trhu od června 2014. Nabízí například 5,5” displej s rozlišením Quad HD, ovládání fotoaparátu gesty, optickou stabilizaci obrazu s automatickým laserovým ostřením a nebo bezdrátové nabíjení.

Chytré hodinky LG Watch Urbane a LG Watch Urbane LTE sbíraly v rámci MWC 2015 chválu technologických médii. Model LG Watch Urbane LTE získaly ocenění best-of-show. Podle LG jde mimo jiné o první chytré hodinky s LTE, které lze použít i pro NFC platby.

Na českém trhu jsou tyto hodinky neznámé a výrobce o jejich uvedení u nás neuvažuje.

Zdroj: LG
Úvodní foto: LG

Komentáře