Letošní ročník konference eD World 2017 je za dveřmi, tentokrát se ponese ve znamení barev

Tradiční podzimní konference distributora eD system Czech přinese téma barevného světa a zaměří se na produkty zobrazující barvy. Speciálním hostem budou vědci z liberecké Technické univerzity, kteří vyvíjejí chytré textilie, které mění barvu jako chameleon.

Letošní ročník konference eD World 2017 je za dveřmi, tentokrát se ponese ve znamení barevJiž za necelé dva týdny vypukne největší IT distribuční konference v České republice eD World. Tohoto setkání pořádaného společností eD system Czech se každoročně účastní stovky zástupců z řad odborné veřejnosti. Podzimní setkání se uskuteční 19. 9. v Praze.

Letošní eD World nese téma barevný svět a zaměří se na produkty zobrazující barvy. Konference se ani tentokrát neodehraje bez speciální přednášky. Tu tentokrát přednese tým vědců z Technické univerzity v Liberci, který vyvíjí unikátní smart textilie měnící barvu jako chameleon.

V současnosti máme potvrzenou účast 50 nejvýznamnějších IT výrobců, kteří budou své novinky představovat v rámci prezentací a výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních,“ uvedla organizátorka konference eD Expo Martina Brauner.

Přínos partnerského setkání nespočívá pouze v možnosti dovědět se od předních odborníků z oboru IT aktuální trendy a novinky. Účastníci eD World mají navíc jedinečnou možnost rozvíjet své obchodní příležitosti, prohlubovat kontakty nebo získat kontakty nové,“ dodal ředitel marketingu Daniel Vondráček.

Účastníci konference budou kromě seznámen s novými produkty mít také možnost setkat se s mnohými obchodními i produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system Czech. 

Na podzimní eD World je možné se registrovat pouze do úterý 12. 9. přes internetové stránky www.edworld.cz. Na této webové adrese zájemci najdou také aktuální informace, podrobný program konference a seznam značek i řečníků. Celou akcí účastníky provede moderátorka a modelka Inna Puhajková.

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře