Letošní ročník konference Canalys Channels Forum EMEA otevře šéf HP Dion Weisler

Pořadatel konference, která se bude konat v první polovině října 2018 v Barceloně, představil první „těžkou váhu“ mezi letošními řečníky. Kromě šéfa HP konferenci zahájí také zástupci Dell EMC a Lenova.

Letošní ročník konference Canalys Channels Forum EMEA otevře šéf HP Dion WeislerLetošní ročník konference Canalys Channels Forum EMEA, který se koná ve dnech 9. – 11. 10. 2018 v Barceloně, oznámil prvního hlavního řečníka. Bude jím Dion Weisler, CEO společnosti HP, jenž přijede účastníky seznámit s plány výrobce na nejbližší období.

Analytická společnost Canalys, která konferenci pořádá, plánuje v blízké době představit další významné řečníky. Již nyní je jisté, že kromě Diona Weislera budou mít keynote zástupci společností Dell EMC a Lenovo.

Mezi další významné partnery konference budou letos patřit společnosti AMD, APC, Epson, Trend Micro, Fujitsu, Acer, Citrix, Eaton nebo VMware. Registrace již byla spuštěna a Canalys očekává, že konference bude dopředu vyprodaná.

Canalys Channels Forum je největší konference zaměřená na nepřímé obchodní kanály v regionu EMEA a přední výrobci IT ji pravidelně využívají k představení svých vizí. Naši rozsáhlou reportáž z minulého ročníku si můžete přečist zde.

Zdroj: Canalys

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře