Lenovo získalo dvě prvenství v soutěži Zaměstnavatel roku 2021

Společnost obdržela nejvyšší uznání v kategorii firem do 500 zaměstnanců jak na regionální, tak celorepublikové úrovni.

Lenovo získalo dvě prvenství v soutěži Zaměstnavatel roku 2021Společnost Lenovo oznámila, že v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 získala v kategorii firem do 500 zaměstnanců dvě zlaté medaile. V regionálním finále vyhlášeném na konci letošního září se umístila na prvním místě s oceněním Zaměstnavatel regionu v Praze.

Absolutní vítězství v kategorii malých firem do 500 zaměstnanců pak získala také na slavnostním vyhlášení celorepublikových výsledků, které proběhlo 2. 2. 2021 v Praze.

Podobně jako pro celou řadu firem i pro nás byl rok 2020 náročným obdobím plným nových výzev. Naštěstí inovativní přístup k řešení problémů je nedílnou součástí naší firemní filozofie, což nám velmi pomohlo především v době, kdy většina našich zaměstnanců pracovala z domova,“ uvedl generální manažer Lenova Petr Kheil.

Ocenění je podle něj zároveň závazek, aby firma svým stávajícím i budoucím zaměstnancům dokázala i nadále nabídnout inspirativní pracovní prostředí a ty nejlepší podmínky pro jejich práci i osobní rozvoj.

Devatenáctý ročník ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku byl hodnocen na základě ukazatelů zúčastněných firem za uzavřený finanční dok 2020. Soutěž se od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů.

Hodnocení probíhá na základě mezinárodní metodiky PwC Saratoga, které sleduje řadu faktorů, jako jsou třeba náklady na školení a rozvoj zaměstnanců, míru dobrovolné fluktuace, mzdové náklady a další.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře