Lenovo spustí nový EMEA Partner Portal, nahradí stávající Partner Network

Lenovo oznámilo investici do nového unifikovaného portálu pro partnery v regionu EMEA. Novinka má spojit přes třicet různých webů a nástrojů do jediného portálu s jediným přihlašovacím klíčem.

Lenovo spustí nový EMEA Partner Portal, nahradí stávající Partner NetworkSpolečnost Lenovo oznámila, že ke 4. 11. tohoto roku spustí nový portál pro své partnery v regionu EMEA. Úkolem portálu bude zjednodušit a zrychlit spolupráci a partnery napříč regionem, a to zejména přesunutím všech stávajících webů a nástrojů na jedno místo.

Nový EMEA Partner Portal má partnerům nabídnou přívětivé uživatelské prostřední a především přístup ke všem nástrojům a funkcím prostřednictvím jediného přihlášení. Lenovo uvádí, že v současnosti provozuje přes 30 různých webů, přičemž se partneři musejí přihlašovat na každý zvlášť. To se nyní stane minulostí.

Partner Portal nabídne vše od speciálních nabídek PC a serverů přes marketingové nástroje až po správu obchodních procesů nebo školení. Kromě toho bude mít přizpůsobitelné rozhraní, nabídne lokální zprávy a novinky, správu účtů, řadu vyhledávacích nástrojů nebo nástroje pro co-branding v rámci společného marketingu. Portál bude přizpůsobený pro přístup z klasických PC i mobilních zařízení.

V rámci naší strategie, která staví channel na první místo, jsme kompletně předělali náš portál tak, abychom našim partnerům nabídli maximální podporu v podobě unifikované, integrované platformy, která nabídne vyšší interakci, více nabídek, více marketingu a více byznysu,“ uvedl Neil Berville, výkonný ředitel partnerského kanálu Lenova v regionu EMEA.

EMEA Partner Portal po svém spuštění nahradí stávající síť Lenovo Partner Network.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře