Lenovo slaví desetileté výročí odkoupení PC divize od IBM

Po deseti letech se společnost nachází na špičce žebříčku výrobců PC. V reakci na tento milník chystá svou první strategickou konferenci, na které chce představit svou vizi technologické budoucnosti.

Lenovo slaví desetileté výročí odkoupení PC divize od IBMSpolečnost Lenovo v těchto dnech slaví desetileté výročí akvizice divize osobních počítačů od IBM.V poslední dekádě společnost dosáhla velkého růstu svého byznysu a stala se světovou jedničkou mezi výrobci PC a trojkou v oblasti chytrých telefonů.

Lenovo od dokončení akvizice investovalo do výzkumu a vývoje, což vedlo k rozšíření značky Think do dalších produktových kategorií, jako jsou pracovní stanice a servery, stejně jako tablety a konvertibilní zařízení určené pro běžné spotřebitele.

Lenovo na tento milník upozorní tím, že 28. 5. 2015 uspořádá v Pekingu setkání Lenovo Tech World, svou první strategickou technologickou konferenci. Nastíní zde svou vizi zařízení budoucnosti, a to včetně chytrých telefonů nebo inteligentních nositelných zařízení, a představí koncept projektů výzkumu a vývoje.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře