Lenovo si z Red Dot Design Awards odneslo rekordní počet ocenění

Celkem deset produktů Lenovo získalo v letošním roce ocenění Red Dot Product Design Awards. Které to jsou?

Lenovo si z Red Dot Design Awards odneslo rekordní počet oceněníMezi vítězné produkty společnosti Lenovo patří All-in-One počítače Horizon 2s a A740, notebook Lenovo Y40, monitory ThinkVision Pro2840m a X24, pracovní stanice ThinkStation P900, vícerežimový notebook ThinkPad Yoga 14, ThinkPad Stack, tablety ThinkPad a příslušenství a ThinkPad X1 Carbon, který byl za poslední dva roky oceněn již několikrát.

Letošní ocenění navazují na úspěchy v loňském roce, kdy Lenovo získalo cenu Red Dot Design Team roku 2013 a šest ocenění pro jednotlivé produkty. 

Red Dot je mezinárodní designová soutěž, která se koná každoročně v německém Essenu. Toto světově uznávané ocenění získávají nejlepší produkty za svůj design.

Oceněné produkty vybírá ze skoro 5 000 přihlášených produktů z 56 zemí komise složená z 38 porotců, kteří mají odborné znalosti z různých odvětví designu a průmyslu. Vítězné produkty jsou vystaveny v muzeu Red Dot Design v Essenu, zobrazené v katalogu výstavy a také multimediální online výstavě.

Získat rok co rok ocenění Red Dot je pro nás velká čest a potvrzuje to naši schopnost vytvářet neustále zajímavé produkty pro naše zákazníky,“ uvedl v oznámení David Hill, viceprezident Think Design společnosti Lenovo.

Lenovo je dlouhodobě úspěšné v Red Dot Design Awards. V předchozích letech získalo třicet sedm ocenění,“ dodal Johnson Li, výkonný ředitel Lenovo PC Design.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře