Lenovo představilo službu TruScale, která nabídne flexibilní pronájem infrastruktury

Nová služba funguje na principu pronájmu zařízení, které je však instalované u zákazníka. Nabídka umožňuje organizacím škálovat kapacitu dle individuálních potřeb. Zákazník zároveň platí pouze za využívané prostředky

Lenovo představilo službu TruScale, která nabídne flexibilní pronájem infrastrukturySpolečnost Lenovo ohlásila službu Lenovo TruScale, jež funguje na principu pronájmu zařízení, ovšem instalovaném u zákazníka nebo na jím určeném službě. Zákazník platí pouze za využívané prostředky, podobně jako by používal cloud.

Nová infrastruktura jako služba dle Lenova poskytuje zákazníkům flexibilnější využívání prostředků, rychlou implementaci a téměř neomezený výkon. Umožňuje organizacím nasazovat a obnovovat software, řešení a služby v datacentrech bez kapitálových investic.

Nabídka Lenovo Truscale je model založený na spotřebovaných zdrojích, přičemž kapacita může být dle společnosti škálována nahoru i dolů, aby se přizpůsobila potřebám byznysu, čímž je zajištěno správné dimenzování IT infrastruktury

K tomu má Lenovo řešení měření spotřeby oddělené od dat zákazníka, čímž poskytuje výhody ekonomiky cloudového typu s výhodami a zabezpečením vlastní infrastruktury.

Výrobce zdůrazňuje, že nabídka může být použita pro jakoukoliv konfiguraci, která naplňuje zákaznické potřeby – ať jde o storage, výkonné servery či o hyperkonvergované a vysoce výkonné výpočetní prostředky.

Společnost vádí, že prostřednictvím této nabídky jsou dostupná produktová portfolia Lenovo ThinkSystem a ThinkAgile, která zahrnují instalaci hardwaru, nasazení, správu i údržbu.

Nabídka TruScale je globálně dostupná prostřednictvím obchodních zástupců společnosti a partnerského prodejního kanálu.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře