Lenovo posiluje o Rudolfa Šídu, Kateřinu Opltovou a Kateřinu Uxovou

Na pozici produktového a obchodního manažera Lenova pro střední a jihovýchodní Evropu byl jmenován Rudolf Šída. Na lokální úrovni společnost rozšířila obchodní SMB tým o Kateřinu Opltovou a divizi Lenovo DCG o key account manažerku Kateřinu Uxovou.

Lenovo posiluje o Rudolfa Šídu, Kateřinu Opltovou a Kateřinu UxovouSpolečnost Lenovo oznámila hned tři personální změny s dopadem na český trh. Novým produktovým manažerem Lenova pro střední a jihovýchodní Evropu je Rudolf Šída, český obchodní SMB tým posílila Kateřina Opltová a novou key account manažerkou pro Lenovo DCG se stala Kateřina Uxová.

Rudolf Šída zastává pozici workstation product and business managera, ve které dohlíží na rozvoj pracovních stanic značky ve střední a jihovýchodní Evropě. Před nástupem do Lenova působil ve společnostech Lego a Hewlett Packard Enterprise.

Ve druhé zmiňované firmě zastával řadu manažerských pozic, během kterých získal zkušenosti s vedením prodejních týmů, podporou channel strategie a vytvářením prodejních programů v regionu střední a východní Evropy.

Šída vystudoval podnikovou ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve svém volném čase se zajímá o technologie, umění, historii a politiku.

Kateřina Opltová je novou posilou obchodního SMB týmu Lenova v České republice. Ve své roli mid market inside sales representative má na starosti prodej a komunikaci s obchodními partnery i koncovými zákazníky ve středním tržním segmentu.

Dříve působila na obchodních pozicích ve společnostech Xerox, Avast a AVG. Zkušenosti v IT oboru získala také ve společnosti Seznam.cz, kde se podílela na testování interního systému a kde pracovala v oblasti podpory vývoje klientské zóny.

Opltová má vyšší odborné vzdělání v oboru počítačové zpracování ekonomických informací. Mezi její zájmy patří divadlo, tanec, výlety a deskové i únikové hry.

Kateřina Uxová rozšířila tým Lenovo Data Center Group jako key account manažerka pro vybrané koncové zákazníky. Jejím hlavním cílem je rozvoj obchodu v oblasti DCG, především pak dlouhodobá spokojenost všech klientů.

Do Lenovo DCG přichází ze společnosti Fujitsu Technology Solution, kde působila jako CCD lead s hlavním zaměřením na rozvoj obchodu v oblasti hi-end koncových zařízení. Její specializací je především infrastruktura datových center.

Uxová má vyšší odborné vzdělání v oblasti ekonomie a obchodu. Životní moto „Cesta je cíl!“ platí v jejím případě nejen o cestování, ale i pro zdravý životní styl, sport a především tenis.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Sikov @ Fotolia.com

Komentáře