Lenovo opět podpoří svá mobilní zařízení na festivalu Rock for People

Výrobce se stejně jako v loňském roce stane hlavním partnerem letního festivalu Rock for People, kde se postará od odpočinkovou zónu se zázemím pro návštěvníky a doprovodným programem.

Lenovo opět podpoří svá mobilní zařízení na festivalu Rock for PeopleSpolečnost Lenovo se stejně jako v loni stala hlavním partnerem multižánrového hudebního festivalu Rock for People, který se koná od od 3. do 5. 7 v Hradci Králové. Návštěvníci festivalu se mohou těšit nejen na několik dní plných českých i zahraničních hudebních hvězd, ale také na chill out zónu společnosti Lenovo.

V odpočinkové zóně návštěvníci najdou zázemí s možností relaxovat, dobít si telefon, připojit se k internetu, sledovat hlavní pódium z vyvýšené plošiny nebo se zúčastnit doprovodného programu. Před konáním festivalu i v jeho průběhu se mohou zapojit do nejrůznějších soutěží.

Rozmanitou paletu hudebních hvězd festivali doplní v odpočinkové zóně živý jukebox v podobě kapely, která příchozím zahraje písničku na přání. Za zmínku stojí také bar se speciálními drinky a večerní silent disco, kde návštěvníci dostanou při příchodu sluchátka, ve kterých si budou moci poslechnout a tančit na hudbu jednoho ze dvou DJ..

V chill out zóně budou mimo jiného k vyzkoušení populární modely chytrých telefonů od Lenova. Ve festivalové výbavě nebude chybět například Lenovo P70, který zvládne celé tři dny na jedno nabití, Vibe Shot, který cílí na fotografické nadšence, a další modely včetně odolných Moto X Force a Moto G, u kterých si návštěvníci budou moci vyzkoušet jejich odolnost prostřednictvím interaktivních zátěžových testů.

Zákazníci Lenova navíc mají šanci získat třídenní vstupenky se 20% slevou. Tu získá každý, kdo si v období od 12. 4. do 2. 7. 2016 zakoupí jakékoliv zařízení Lenovo, zaregistruje se na stránkách www.lenovo.cz/RFP16 a uvede sériové číslo produktu.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře