Lenovo nově spolupracuje s Red Hatem na cloudové infrastruktuře

Strategická spolupráce těchto společností má zákazníkům zajistit výkonnou IT infrastrukturu, automatizaci a správu kapacit.

Lenovo nově spolupracuje s Red Hatem na cloudové infrastruktuřeSpolečnost Lenovo oznámila uzavření strategického partnerství se společností Red Hat. V rámci této spolupráce chtějí obě společnosti vyvíjet technologie pro cloudovou infrastrukturu a související profesionální služby.

Nasazení softwaru Red Hat CloudForms na servery Lenovo řady ThinkServer nebo System x má vytvořit spolehlivou a bezpečnou platformu, jež promění stávající virtuální infrastruktury na vysoce škálovatelné privátní cloudy.

Architektura Lenovo vytvořená pro platformu Red Hat Enterprise Linux OpenStack má zákazníkům umožnit nasadit virtuální řešení s optimalizovanými konfiguracemi pro hardware, software a cloud. Cílem těchto řešení je přinést zákazníkům výhody cloudového prostředí bez zvýšení nákladů.

Lenovo v nedávné době uzavřelo obdobné partnerství se společností Nutanix, které dodá software pro hyperkonvergovaná řešení postavená na hardwaru od Lenova.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo, Red Hat

Komentáře