Lenovo na konferenci Tech World 2016 představí zásadní novinky v oblasti mobility

Zdá se, že hlavním tématem konference, která proběhne za necelý měsíc v San Francisku, budou mobilní zařízení a možnosti nabízené virtuální a rozšířenou realitou. Lenovo představí telefon se softwarem Project Tango a novinku od designéru z Motoroly, který má změnit způsob, jak lidé používají osobní zařízení.

Lenovo na konferenci Tech World 2016 představí zásadní novinky v oblasti mobilitySpolečnost Lenovo uspořádá v San Francisku technologickou konferenci Tech World 2016. Druhý ročník konference začne 9. 6. a jeho cílem je věnovat se novým tématům v oblasti inovací včetně virtuální reality, chytrých zařízení, internetu věcí a využití cloudu ke zlepšování každodenního života.

Na konferenci Tech World 2016 se Lenovo chystá představit několik produktových novinek. Mezi ně patří například chytrý telefon s podporou softwaru Project Tango, který Lenovo vyvinulo ve spolupráci s Googlem, a který přináší zařízením možnost práce s rozšířenou realitou.

Možnosti rozšířené reality (tedy rozhraní přidávající virtuální prvky do pohledu na reálný svět) zahrnují hry, navigaci a podobné služby. Zařízení má uživatelům poskytnout zcela nový pohled na svět a pomůže jim v celé řadě činností. Od pohodlné navigace uvnitř budov přes vytváření 3D herních prostředí až po měření a vizualizaci prostor například při stěhování.

Lenovo také plánuje představit novou mobilní technologii navrženou designéry ze skupiny Motorola, od které si neslibuje nic menšího než „změnu způsobu, jak lidé používají a přemýšlí o svém osobním zařízení“.

Všem účastníkům konference Lenovo umožní nahlédnout pod pokličku vývoje nových technologických konceptů z laboratoří po celém světě. Půjde o koncepty, které jsou výsledkem práce stovek inženýrů, designérů a vývojářů společnosti Lenovo a Motorola napříč třemi kontinenty.

Konference Tech World 2016 se zúčastní fanoušci, zástupci tisku, médií a velkých zájmových skupin, analytici a další hosté z celého světa. O oznámených novinkách se samozřejmě dočtete i na stránkách ChannelWorldu.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře