Lenovo je partnerem studentské prezentační soutěže

Marketingová komunikace společnosti Lenovo se zaměřila na finále mistrovství středních škol v prezentačních dovednostech.

Lenovo je partnerem studentské prezentační soutěžeVe dnech 24. a 25. dubna 2014 v Brně vyvrcholí celorepublikové Mistrovství středních škol v prezentačních dovednostech Prezentiáda 2014, které organizuje studentské občanské sdružení Student Cyber Games.

Skvělá atmosféra, spousta nových přátel a možnost zlepšit své schopnosti,“ tak charakterizuje soutěž společnost Lenovo, která je jejím partnerem a věnovala ceny pro vítěze – tablety Lenovo A1000 a příslušenství.

Prezentiáda 2014 je pátým ročníkem soutěže, která se snaží hravou formou naučit středoškoláky prezentačním dovednostem a sebevědomému vystupování.

Lenovo nabízí studentům kvalitní pracovní nástroje a pomáhá rozvíjet jejich tvůrčí schopnosti. Proto jsme se stali partnerem této akce a vítěze odměníme tablety Lenovo, které se v dnešní době stávají součástí běžné výuky ve školách,“ vysvětlila v oznámení Lucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo.

Více informací o soutěži je k dispozici na www.prezentiada.cz.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře