Lenovo je hlavním partnerem festivalu Rock for People

Pro fanoušky desítek kapel, které na festivalu vystoupí, Lenovo připravilo odpočinkovou zónu s internetovou kavárnou, možností dobití telefonu, ale také prohlédnutí nových telefonů od Lenova.

Lenovo je hlavním partnerem festivalu Rock for PeopleSpolečnost Lenovo bude hlavním partnerem 21. ročníku multižánrového hudebního festivalu Rock for People, který proběhne ve dnech 4. - 6. 6. 2015 v Hradci Králové.

Pro všechny fanoušky kapel Faith No More, Limp Bizkit, Bastille, Flux Pavilion a desítek dalších Lenovo chystá stylovou odpočinkovou zónu s kvalitním zázemím, internetovou kavárnou a bohatým doprovodným programem.

Ve stanu společnosti Lenovo bude také ve večerních hodinách probíhat tzv. silent disco. Návštěvníci dostanou při příchodu sluchátka, ve kterých si budou moci poslechnout a tančit na hudbu jednoho ze dvou DJ.

Kromě odpočinku, možnosti dobití mobilních telefonů a využití připojení k internetu čekají na hudební fanoušky v chill out zóně také nejnovější modely chytrých telefonů Lenovo.

Příchozí si tak budou moci vyzkoušet zážitek z hudby s technologií Dolby Atmos v modelu A7000, výdrž modelu P70 nebo dotyk luxusu v podobě modelu Vibe X2.

Fanoušci se zároveň mohou těšit na fotosoutěže, do kterých se budou moci zapojit před konáním festivalu i v jeho průběhu.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře