LED žárovky Canyon přicházejí na český trh s novou technologií

Poté, co minulou sezónu představil výrobce počítačového příslušenství svou řadu LED žárovek, přináší skrze Asbis CZ aktualizované portfolio žárovek s nižší spotřebou a kompaktnějšími rozměry.

LED žárovky Canyon přicházejí na český trh s novou technologiíVšechny nové LED žárovky Canyon jsou postaveny na technologii COB (Chip On Board), díky níž vyzařují méně tepla než klasické SMD žárovky. Proto mohou garantovat delší životnost a lepší světelný výkon.

Aktualizované portfolio led žárovek je na českém trhu dostupné exkluzivně přes distributora Asbis CZ.

Produkty od společnosti Canyon LED představují vynikající alternativu pro interiérové i exteriérové osvětlení v rámci osobního i komerčního použití (například v restauracích nebo hotelech), uvádí distributor. Dodává, že produkty od společnosti Canyon vyhovují všem požadavkům stanoveným směrnicemi Evropského společenství a harmonizovanými normami Evropské unie, což dokládá certifikát ES.

Všem resellerům nabízí Canyon LED prodejní a marketingovou podporu v podobě stojanů na prodejny, bannerů, videí a pravidelných návštěv merchandisera. Aktuální skladová zásoba v Asbis CZ čítá zhruba 100 000 kusů žárovek.

 

Zdroj: Asbis CZ
Úvodní foto: Canyon

Komentáře