Lama Plus zařadila do nabídky 3D tiskárnu a zahájila 3D roadshow

Lama Plus, specializovaný distributor roku 2013, rozšířila sortiment o 3D tiskárnu a nadstandardní služby.

Lama Plus zařadila do nabídky 3D tiskárnu a zahájila 3D roadshowNovinkou v portfoliu společnosti Lama Plus je 3D tiskárna DeeGreen od be3D.

Jako specialista na spotřební materiál jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít nový trend 3D tisku. Do naší nabídky jsme aktuálně zařadili tiskárnu DeeGreen a filamenty v 15 barevných odstínech předního výrobce 3D technologií na českém trhu značky be3D,“ uvedla v ozná,ení produktová manažerka této komodity Petra Funioková.

V souvislosti rozšířením sortimentu připravila Lama Plus několikatýdenní 3D roadshow naživo po městech ČR a SR. Distributor oslovil resellery s nabídkou předvést přímo na svých prodejnách koncovým zákazníkům 3D tiskárnu DeeGreen.

Prezentace na jednotlivých prodejnách jsou určeny pro firemní zákazníky, výrobní podniky, školy, designéry a širokou veřejnost.

Každý se tak může podívat na vlastní oči, co umí 3D tiskárna vytisknout, jak proces tisku probíhá a jaké jsou vlastnosti výtisků. Proškolený personál pak zodpoví otázky přímo na místě,“ uvedla Lama Plus v oznámení.

3D tiskárny DeeGreen a související spotřební materiál je nově zalistován také v B2B e-shopu distributora na www.lama.cz.  
Úvodní foto: be3D.cz

Komentáře