Ladislav Čapek je business development manager v Asseco Central Europe

Ze své pozice bude zodpovědný především za rozvoj obchodních aktivit v oblastech GIS a EAM. Čapek dosud vlastnil a řídil společnost Cleerio, předtím působil ve firmě Intergraph.

Ladislav Čapek je business development manager v Asseco Central EuropeObchodní tým společnosti Asseco Central Europe má novou posilu. Ladislav Čapek nastoupil na pozici business development manager, ze které bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit v oblastech GIS a EAM.

Čapek před nástupem do Asseco Central Europe založil a vlastnil firmu Cleerio se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a v USA. S touto společností prošel start-upovými akcelerátory v Silicon Valley a společnosti Telefonica.

Dříve působil ve společnosti Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Během své kariéry strávil pět let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Na University of New York v Praze získal švýcarský titul MBA.

Po prodeji firmy jsem hledal zajímavou práci v oboru s mezinárodním přesahem. Společnost Asseco mne oslovila novým produktem SAMO, profesionálním týmem a zahraničními projekty,“ uvedl Ladislav Čapek ke svému jmenování.

Zdroj: Asseco Central Europe

Úvodní foto: Asseco Central Europe

Komentáře