Kyocera oznámila nová A4 multifunkční zařízení Ecosys

Společnost Kyocera Document Solutions, dodavatel tiskových zařízení a řešení pro práci s dokumenty, představuje novou řadu šesti černobílých multifunkčních zařízení formátu A4 Kyocera Ecosys.

Kyocera oznámila nová A4 multifunkční zařízení Ecosys
Zařízení disponují oboustranným podavačem originálů na 75 listů, který skenuje rychlostí až 40 stran za minutu. Díky funkci oboustranného skenování formátu A6 je vhodná pro použití ve zdravotnictví nebo finančním sektoru.

Kyocera Document Solutions vyvinula otevřenou softwarovou platformu, která umožňuje konsolidaci vícestupňových procesů do „single-click“ operací. Tato platforma se nazývá HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions) a kombinuje Javu a technologie webových služeb.

Čtyři zařízení z nové řady A4 multifunkcí Kyocera Ecosys M3040idn, M3540idn, M3550idn a M3560idn, jsou technologií HyPAS vybaveny. Organizace tak mohou využívat celou řadu existujících aplikací.

Jednou z dostupných HyPAS aplikací je řešení zabezpečeného tisku MyQ, které se díky této platformě může ovládat přes barevný dotykový panel stroje.  MyQ umožňuje firmám sledovat a kontrolovat výstup dokumentů a zároveň zajišťuje ochranu důvěrnosti tištěných dat, přepínání mezi různými panely jazyků a optimalizaci oběhu skenovaných a faxových dokumentů.

Multifunkce byly vyvinuty a navrženy tak, aby splnily požadavky akreditace „New Blue Angel (RAL-UZ 171)“ a „Energy Star 2.0“. Celková TEC (Typical Energy Consumption) - spotřeba energie -  u těchto multifunkcí byla snížena až o 43 % ve srovnání se svými předchůdci.

Náklady na černobílý tisk se podle výrobce pohybují v rozmezí 0,15Kč – 0,22 Kč / čb A4 (5% pokrytí).

Zdroj: Janus
Úvodní foto: Kyocera

Komentáře