Kyocera koupí Janus, svého dlouholetého strategického partnera na českém trhu

Společnost Janus se pod 26 letech na trhu přejmenuje na Kyocera Document Solutions Czech a stane se z ní osmnáctá pobočka společnosti Kyocera na evropském trhu.

Kyocera koupí Janus, svého dlouholetého strategického partnera na českém trhuFirma Kyocera Document Solutions Europe pokročila ve své expanzi na trhu střední a východní Evropy. Nově oznámila akvizici svého dlouhodobého mezinárodního partnera, společnosti Janus z České republiky.

Ta se nově přejmenuje na Kyocera Document Solutions Czech. Cílem akvizice je podle evropské centrály Kyocery další posílení expanze v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, konkrétně v oblasti CEE.

Díky novému týmu expertů budou mít zákazníci možnost ještě intenzivněji profitovat z inovativního portfolia řešení a služeb společnosti Kyocera,“ uvedl Takuya Marubayashi, prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Janus se během více než 26 let působení na trhu podílel na množství strategických projektů ve veřejném i soukromém sektoru. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a v Bratislavě.

Cílem Hubeného je další rozšíření portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT. „Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým je dobře obeznámen s lokálním trhem i s portfoliem produktů a služeb společnosti Kyocera,“ uvedl Hubený.

Zdroj: Janus

Úvodní foto: Kyocera

Komentáře