Kristýna Hlavicová a Jaromír Rozsíval posilují distribuci gamingu v ATC

AT Computers věří hernímu byznysu a posiluje své kapacity v tomto segmentu skrze rozšíření gamingového týmu o dvě nové tváře.

Kristýna Hlavicová a Jaromír Rozsíval posilují distribuci gamingu v ATCSpolečnost AT Computers posílila svůj tým specialistů zaměřený na rozvoj gamingového portfolia a obchodního kanálu pro herně zaměřené partnery. Distributor přijal dvě nové posily v podobě Kristýny Hlavicové a Jaromíra Rozsívala.

Kristýna Hlavicová nastupuje na pozici obchodnice. V minulosti působila např. jako nákupčí zboží ve společnosti Penta CZ, kde měla na starosti sortiment tiskáren Canon a HP, nebo jako odborný prodejce pro firmy i koncové zákazníky ve společnosti IWD Czech.

Jaromír Rozsíval pak zaujal funkci manažera rozvoje prodejního kanálu pro gaming. Coby certifikovaný specialista na HW a SW a mnoha výrobců a bývalý profesionální hráč a organizátor herních akcí si do ATC přináší letité zkušenosti z oboru.

Společně s Vojtěchem Komárkem, který řídí rozvoj sítě X-Play se budou obě nové posily starat o pokračující expanzi distributora do slibného segmentu herních zařízení, příslušenství a softwaru.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře