KPMG posiluje o tým expertů na průmysl 4.0 pod vedením Jiřího Krátkého

Trojčlenný tým doplňují Pavel Vrba a Bohumil Čapek. Odborníci s mezinárodní praxí se zaměří na transformaci průmyslových podniků na digitální firmy budoucnosti.

KPMG posiluje o tým expertů na průmysl 4.0 pod vedením Jiřího KrátkéhoSpolečnost KPMG oznámila, že do její české kanceláře nastoupila trojice odborníků na digitalizaci průmyslových firem. Nový tým z pozice associate director povede Jiří Krátký, doplní ho Pavel Vrba a Bohumil Čapek.

Hlavním cílem týmu je pomoci průmyslovým podnikům transformovat se na digitální firmy budoucnosti s využitím umělé inteligence, internetu věcí a principů průmyslu 4.0.

Jiří Krátký má dlouholetou praxi s řízením českých i mezinárodních technologických firem jako je Alton Group, EMC či Sun Microsystems. V poslední době působil ve Foxconn 4Tech, kde zastával pozici komerčního ředitele. Studoval na ČVUT v Praze a na IMD v Lausanne.

Pavel Vrba se v ICT pohybuje přes dvacet let. Zajímá ho vývoj inovativních produktů a řešení pro aplikaci v průmyslu s využitím nejmodernějších ICT technologií. Působil jako R&D manažer ve společnostech Rockwell Automation a Foxconn 4Tech. Vedl skupinu průmyslově zaměřeného výzkumu na ČVUT.

Bohumil Čapek spojil svou profesní kariéru se skupinou Foxconn, kde působil na manažerských pozicích v oblasti průmyslového inženýringu. Soustředí se na technologie pro automatizaci, optimalizaci výrobních a logistických procesů a pokročilou robotiku.

Zdroj: KPMG

Úvodní foto: KPMG

Komentáře