Konvergovaná řešení od HP dostanou vlastní partnerský program

O prodej konvergovaných systémů a úložišť od HP se postará dedikovaný partnerský program. Spuštěn bude v průběhu ledna.

Konvergovaná řešení od HP dostanou vlastní partnerský programNedávno vydané produktové řady konvergovaných systémů a konvergovaných úložišť od HP dostaly svůj vlastní partnerský program s názvem Channel First.

Program byl představen na konferenci HP Discover v Barceloně a jeho cílem je dostat poskytovatele řešení na první místa v prodeji produktů ze zmíněných dvou řad.

Paul Miller, víceprezident HP Enterprise Group pro konvergované přístroje, systémy a řešení, uvedl, že nové portfolio bylo vytvářeno s cílem stát se příležitostí pro channel partnery.

„StoreOnce se narodil v channelu, vyrostl v oblasti SMB a poté se posunul k větším systémům. StoreVirtual má z channelu více než 90 % obratu. Vše je součástí spuštění konvergovaných systémů,“ uvedl Paul Miller.

ChannelFirst bude uveden během ledna, a to jak v Severní Americe, tak v Evropě. Vzhledem k tomu, že obě produktové řady jsou nové, budou partneři muset projít školením a certifikací.

Program bude dále obsahovat například knihovnu aplikací pro jednotky konvergovaných systémů, podporu prodeje řešení typu Sharepoint, SQL nebo ERP a jeho součástí budou i produkty značky 3Par.

Zdroj: IDG News Service (CDN)

Úvodní foto: © N-Media-Images - Fotolia.com

Komentáře