Konkurence: T.S. Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje službu expresního dodání

Moravský prodejce elektroniky pokračuje v otevírání nových prodeje. Cílem je dosáhnout sítě čítající mezi 40 a 50 pobočkami, které usnadní expresní dodávání zboží. Firma ve většině měst na severní Moravě a v Brně nově provozuje službu bezplatného dodání zboží v den objednání.

Konkurence: T.S. Bohemia otevřela svou 23. prodejnu a rozšiřuje službu expresního dodáníSpolečnost T.S. Bohemia otevírá v Bruntále svou 23. prodejnu v České republice. Jedná se již o desátou novou prodejnu otevřenou v letošním roce. Prodejce má v plánu pokračovat v rozšiřování své sítě a celkově mít v provozu mezi 40 a 50 prodejnami.

T.S. Bohemia dbá podle svého výkonného ředitele Petra Schroma na to, aby měly prodejny nejen výstavní plochu, ale i dostatečný skladovací prostorem, což zákazníkům umožní nakoupit si většinu nejprodávanějšího zboží ihned na místě.

Díky síti těchto skladů rozmístěných po celé republice může prodejce zákazníkům dodávat zboží rovnou v den objednání až k nim domů a to zdarma. Tato expresní služba s názvem Objednej dnes, dovezeme dnes a zdarma je již dostupná ve většině měst severní Moravy a také v Brně.

Zdroj: T.S. Bohemia

Úvodní foto: © vilisov - Fotolia.com

Komentáře