Konkurence: System4u se mění na akciovou společnost

Tuzemský poskytovatel řešení a služeb odrůstá pomyslným chlapeckým střevícům. Proměna v akciovou společnost má reflektovat dosavadní úspěchy a současně umožní firmě motivovat zaměstnance akciovým programem.

Konkurence: System4u se mění na akciovou společnostSpolečnost System4u, poskytovatel služeb pro hromadnou správu a zabezpečení firemních mobilních zařízení, oznámila transformaci ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost. Změna je platná od 21. 6. 2017.

Transformace má odrážet dosavadní úspěchy společnosti a současně vytvářet podmínky pro její další rozvoj. Současně má za cíl motivovat zaměstnance pomocí akciového programu a přinášet tak zákazníkům ještě profesionálnější zákaznické služby.

Dosavadní jednotelé společnosti Martin Koláček, Edward Plch a David Peřina se stali akcionáři, přičemž si rozdělili akcie ve stejném poměru, v jakém předtím vlastnili „eseróčko“ - každý vlastní jednu třetinu. 

Základní jmění nové „akciovky“ činí 3 miliony korun. Celkový obrat firmy za 2016 dosáhl čátky 61,9 milionů korun, z čehož 38,8 milionu tvořily tržby za prodej zboží a 22,6 milionu tržby za služby.

Zdroj: ČTK, System4u

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře