Konkurence: Soitron a Safetica Technologies uzavřeli partnerství pro ČR i SR

Soitron zahrne produkty od Safetiky do své nabídky firemních řešení.

Konkurence: Soitron a Safetica Technologies uzavřeli partnerství pro ČR i SRSpolečnost Safetica Technologies oznámila uvedení společnosti Soitron jako nového certifikovaného partnera pro Českou republiku a Slovensko.

Soitron je významným systémovým integrátorem, který působí na evropském trhu. Věříme, že vzájemná spolupráce přinese pozitivní výsledky oběma,“ uvedl v tiskovém prohlášení Jakub Mahdal, ředitel společnosti Safetica Technologies.

Podle Martina Lohnerta, výkonného ředitele Soitronu, již k zabezpečení firemního IT již dávno nepostačí mít firewall a antivir.

Techniky jako social engineering, nebo jenom špatně nastavená přístupová práva, zvyšují rizika zneužití ze strany třetí osoby i nespokojených zaměstnanců zevnitř firmy. O takovém incidentu se nemusíte vlastně ani dozvědět; vše se totiž jeví stejně jako jindy,“ vysvětlil.

Moderní přístup k zabezpečení podle něj vyžaduje využití nejnovějších technologií, přičemž produkty Safetiky mají dobře zapadat do koncepce řešení, která Soitron nabízí.

Zdroj: Safetica Technologie

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře