Konkurence: SoftwareOne bylo oceněno jako nejlepší český partner Microsoftu za rok 2016

Společnost byla oceněna za efektivní spolupráci s tuzemským zastoupením Microsoftu, úspěch při implementacích jeho řešení a schopnost přinášet do svého podnikání inovace.

Konkurence: SoftwareOne bylo oceněno jako nejlepší český partner Microsoftu za rok 2016Společnost SoftwareOne Czech Republic oznámila, že získala ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2017 pro Českou republiku. Společnost se tak zařadila mezi nejlepší partnery Microsoftu po celém světě, kteří prokázali špičkové schopnosti při inovacích a implementaci zákaznických řešení.

Ocenění získávají partneři na úrovni národních poboček, kteří v uplynulém roce prokázali skvělé obchodní výsledky při dodávání řešení Microsoft různým zákazníkům. Ocenění byla udělena v několika kategoriích a jejich vítězové byli vybráni z více než 2 800 účastníků ze 115 zemí po celém světě.

SoftwareOne uvádí, že získání ocenění potvrzuje, že společnost uspěla v nastavení efektivního vztahu se lokálním zastoupením společnosti Microsoft a současně předvedla inovace a vliv na podnikání, podporující spokojenost současných zákazníků i získávání zákazníků nových.

SoftwareOne Czech Republic je ukázkovým příkladem odbornosti a inovací, které vidíme v naší partnerské komunitě společnosti Microsoft, abychom mohli dodávat transformační řešení,“ uvedl viceprezident Microsoftu Ron Huddleston při příležitosti udělení ocenění.

Zdroj: SoftwareOne Czech Republic

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře