Konkurence: Softip získal dvě nejvyšší cloudové kompetence Microsoftu

Společnost se stala zlatým partnerem v oblastech Small and Midmarket Cloud Solutions a Microsoft Cloud Platform. V současnosti tak v rámci partnerského programu drží Microsoftu drží čtyři zlaté a tři stříbrné kompetence.

Konkurence: Softip získal dvě nejvyšší cloudové kompetence MicrosoftuSpolečnost Softip pokračuje na své cestě stromem kompetencí společnosti Microsoft. Nejnovějším úspěchem je získání certifikátu Gold Small and Midmarket Cloud Solutions společně s povýšením na úroveň Gold v kategorii Microsoft Cloud Platform.

Softip uvádí, že získání dvou nejvyšších kompetencí v oblasti cloudu potvrzuje správně nastavenou strategii společnosti. Firma je členem partnerského programu Microsoftu od roku 2015 a po posledních dvou úspěších je již držitelkou čtyř zlatých a tří stříbrných kompetencí.

V případě Microsoft Gold Small and Midmarket Cloud Solutions bylo na získání certifikátu podmíněno dosažením stanoveného počtu implementací Office 365, předložením pozitivních zákaznických referencí za posledních 12 měsíců a absolvování certifikačních zkoušek.

Zlatá úroveň v Microsoft Cloud Platform je zase podmíněna především dosažením určitého obratu ze služeb Microsoft Azure. Softipu se podařilo ve srovnání s předchozím rokem tyto příjmy zvýšit na pětinásobek.

Zdroj: Softip

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře