Konkurence: Softip si již potřetí odnesl ocenění Microsoftu pro partnera roku

Dlouholetý partner Microsoftu získal ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2017 pro Slovensko. Této pocty se mu dostalo již potřetí a vděčí za ni svým bohatým zkušenostem s implementací řešení od amerického výrobce.

Konkurence: Softip si již potřetí odnesl ocenění Microsoftu pro partnera rokuSpolečnost Softip získala ocenění Microsoftu pro slovenského partnera roku 2017 a zařadila se tak po bok firmy SoftwareOne, která získala stejné ocenění v České republice. Vítězové z celého světa převzali ocenění na konferenci Microsoft Inspire ve Washingtonu.

Vítězové byli vybráni podle toho, jak dokázali ovlivnit lokální trh a jaké inovativní řešení přinesli svým zákazníkům na cestě k digitální transformaci. Každý z finalistů se podle Microsoftu zásadně zasloužil o změny v podnikání a má důležitý vliv na rozvoj komunit. Finalisté vzešli z 2 800 nominací ze 115 zemí.

Společnost Softip je dlouhodobým partnerem Microsoftu a své odborné znalosti a zkušenosti s implementací jeho technologií přetavila už do deseti vítězství v soutěži Microsoft Awards v České republice a na Slovensku.

Jsem velmi hrdý na to, že Softip opět získal titul Partner roku společnosti Microsoft, o to více, že se nám to podařilo už potřetí. Je to skvělý úspěch, kterého si mimořádně vážíme. Zároveň ho vnímáme jako velký závazek, abychom dále vylepšovali naše řešení,“ uvedl technický ředitel společnosti Ján Schwarz.

Zdroj: Microsoft

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře