Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském Centru Chodov

Nová podoba chodovské prodejny produktů značky Apple má být postavena na nejmodernějším konceptu a má zahrnovat služby dosud dostupné jen v Apple Storech.

Konkurence: Setos otevře novou prodejnu iSetos v pražském Centru ChodovSpolečnost Setos oznámila, že dne 1. 9. 2015 slavnostně otevře svou rekonstruovanou prodejnu iSetos Apple Premium Reseller v pražském obchodním centru Chodov.

Nová prodejna se bude nacházet v přízemí obchodního centra a na ploše 132 m2 bude zákazníkům nabízet kompletní produktové portfolio značky Apple včetně počítačů Mac, tabletů iPad, telefonů iPhone a přehrávačů iPod, ale i sluchátek Beats a dalšího příslušenství.

Prodejna má zároveň nabízet i jedinečné služby. Objeví se v ní například tzv. Flex table, u kterého bude možné provádět přímo na prodejně školení Face to Face, úvodní nastavení zařízení a další služby podpory prodeje.

Setos uvádí, že tato služba nyní funguje pouze v plnohodnotných Apple Storech (nejbližší se nachází v Německu).

Součástí otevření prodejny bude i limitovaná akční nabídka na nákup produktů Apple a příslušenství. Setos kromě chodovské prodejny provozuje další dvě – v pražském OC Nový Smíchov a v královéhradeckém OC Futurum.

Zdroj: Setos
Komentáře