Konkurence: Palo Alto udělilo Dimension Data cenu pro resellera roku 2017 v regionu EMEA

Dimension Data je jednou z osmi společností, které si odnesly globální ocenění z výroční partnerské konference Palo Alta. Ocenění reflektuje schopnosti a znalosti společnosti v oblasti prodeje bezpečnostních řešení příští generace.

Konkurence: Palo Alto udělilo Dimension Data cenu pro resellera roku 2017 v regionu EMEASpolečnost Dimension Data oznámila, že získala od firmy Palo Alto Networks ocenění Reseller roku 2017 pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). Dimension Data se tak zařadila mezi osm společností, které si odnesly globální ocenění z výroční partnerské konference v Las Vegas.

Palo Alto Networks uděluje tyto ceny vybraným partnerům na základě prokázaných odborných znalostí bezpečnostní platformy Next-Generation Security Platform. Ocenění získávají partneři, kteří prokazují inovační potenciál technologií Palo Alto Networks v oblasti bezpečnosti.

Dimension Data uvádí, že disponuje rozsáhlým týmem certifikovaných technických expertů působících po celém světě. Společnost je od roku 2013 je členem programu Palo Alto Networks NextWave, v rámci něhož získala počátkem roku 2017 status diamantového partnera.

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře