Konkurence: Nexthink vstupuje na východoevropský trh skrze společnost PosAm

PosAm bude zajišťovat prodej a poskytování spravovaných služeb Nexthinku v zemích Visegrádské čtyřky. Svým zákazníkům nabídne řešení pro proaktivní správu koncových zařízení a rozšíření zabezpečení IT infrastruktury i na tuto oblast.

Konkurence: Nexthink vstupuje na východoevropský trh skrze společnost PosAmSpolečnost Nexthink, poskytovatel monitoringu IT systémů z pohledu koncového zařízení, vstupuje do našeho regionu prostřednictvím systémového integrátora PosAm. Ta se stane prodejcem řešení a poskytovatele spravovaných služeb od Nexthinku v zemích V4, tedy České republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku.

Díky partnerství s Nexthink začne PosAm nabízet řešení pro proaktivní správu koncových zařízení a bude je moci zahrnout do celkového zabezpečení IT infrastruktury. PosAm plánuje zařadit řešení od Nexthinku do svého nástroje Servio a zkombinovat ho se službami IaaS poskytovanými z Telekom Cloudu.

Řešení od Nexthinku dokáže v reálném časem sledovat a analyzovat způsob používání celé IT infrastruktury. Díky tomu má zaznamenávat všechny důležité události na straně koncového zařízení, ať jde o změny v infrastruktuře, používání aplikací, šířku pásma, chybová hlášení nebo poruchy, ale i potenciální bezpečnostní rizika.

Máme za to, že z hľadiska služieb poskytovaných z cloudu, je prístup Nexthink k monitoringu a IT analytike koncového používateľa rozhodujúci,” uvedl Michal Bróska, ředitel divize produktového managementu společnosti PosAm.

Zdroj: PosAm

Úvodní foto: Nexthink, PosAm

Komentáře