Konkurence: Nay nově nabízejí službu zahraničních plateb

Společnost spustila platební službu, která umožňuje odesílat peníze přes hranice, navíc bez potřeby bankovního konta. Služba je dostupná na 347 tisících míst ve 200 zemí světa.

Konkurence: Nay nově nabízejí službu zahraničních platebV prodejnách sítě Nay Elektrodom mohou zákazníci nově využívat platební službu MoneyGram. Ta umožňuje poslat peníze do zahraničí, přičemž transakce má proběhnou v řádu minut a není k ní zapotřebí použít bankovní konto.

Pri návšteve niektorej z našich predajní zákazník vyplní jednoduchý formulár, zaplatí požadovanú sumu a o ostatné sa postaráme my,“ vysvetľuje Michal Halás, manažer zákaznických služeb společnosti Nay Elektrodom. 

Prijímateľ peňazí si ich bude môcť vyzdvihnúť už za pár minút, bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádza. Stačí, ak v niektorej z početných pobočiek MoneyGram oznámi referenčné číslo transakcie, ktoré mu oznámi odosielateľ.“

Nay Elektrodom nabízí službu MoneyGram na 32 pobočkách po celém Slovensku. Celkově je služba dostupná na bezmála 350 tisících místech ve 200 zemí celého světa.

Zdroj: Nay Elektrodom

Úvodní foto: © ElenaR - Fotolia.com

Komentáře