Konkurence: Na český trh míří webová tiskárna Onlineprinters

Společnost spustila e-shop Onlineprinters.cz a nabízí své tiskové služby a zákaznickou podporu v českém jazyce. Klientům stačí dodat podklady k tisku a firma je vyhotoví a sama zašle koncovému zákazníku.

Konkurence: Na český trh míří webová tiskárna OnlineprintersNěmecká společnost Onlineprinters expanduje se svými tiskovými službami na český trh. Firma sice tuzemským zákazníkům dodává zboží již od roku 2009, nyní jsou však její služby dostupnější prostřednictvím e-shopu v českém jazyce.

E-shop Onlineprinters.cz cílí především na grafiky, marketingové manažery nebo retailery, kteří nechávají tiskové produkty zasílat přímo svým koncovým zákazníkům. Expedice je neutrální a bez odkazu na výrobce.

Sortiment společnosti Onlineprinters zahrnuje přibližně 1 400 produktů, které lze v rámci e-shopu nakonfigurovat do více než deseti milionů variant. E-shop nabízí klasické tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, hlavičkové papíry, obálky nebo plakáty.

V nabídce jsou však také individuálně upravitelné reklamní prostředky, veletržní systémy a velkoformátové tiskové produkty. Onliprinters.cz zároveň nabízí bezplatnou dopravu hotových produktů.

Od pondělí do pátku mezi 8:00 až 17:00 jsou zákazníkům k dispozici česky hovořící pracovníci zákaznického servisu, kteří jim po telefonu či e-mailu pomohou s vyřízením objednávky a zakázky.

Zdroj: Onlineprinters

Úvodní foto: Onlineprinters.cz

Komentáře