Konkurence: Mibcon kupuje 50% podíl ve společnosti Greensoft

Greensoft se stane součástí skupiny Mibcon a posílí ji o zavedeného poskytovatele řešení postavených na platformě SAP, která je hlavním zaměření poradenských aktivit Mibconu.

Konkurence: Mibcon kupuje 50% podíl ve společnosti GreensoftSpolečnost Mibcon, česká poradenská firma působící v oblasti podnikových řešení postavených na platformě SAP, převzala 50% podíl ve společnosti Greensoft. Tímto krokem posiluje svou skupinu v odvětví výrobních a projektově řízených firem.

Díky propojení s Greensoftem budeme moci jakožto skupina Mibcon, tvořená mateřskou společností a dceřinými firmami Mibcon SK, Mibcon NDC, Designeo a Greensoft, nabídnout našim zákazníkům komplexnější portfolio služeb,“ uvedl Jan Holík, šéf strategie Mibconu.

Mibcon touto akvizicí získává kompetence v odvětví výrobních a projektově řízených firem. V rámci strategického propojení přebírá Mibcon celou oblast zajišťování podmínek SAP partnerství, tedy i prodej, správu licencí klientů, včetně poskytování podpory.

Ředitelem Greensoftu se nově Jan Vidra, který dosud působil na různých pozicích v Mibconu. Antonín Cihlář, vedoucí poradenství Mibconu, bude v Greensoftu působit jako jednatel. Vedoucím dodávek služeb a implementací Greensoftu pak bude Vojtěch Bartoš, který ve společnosti působí od roku 2007.

Zdroj: Mibcon

Úvodní foto: Mibcon, Greensoft

Komentáře