Konkurence: Mall Group sestěhoval všechny své e-shopy pod jednu střechu

Všechny e-shopy skupiny nyní sídlí v centále v pražských Holešovicích, díky čemuž může Mall Group integrovat obchodní týmy napříč jednotlivými e-shopy a rozdělit je podle produktových segmentů.

Konkurence: Mall Group sestěhoval všechny své e-shopy pod jednu střechuVšechny e-shopy spadající do nedávno vzniklé skupiny Mall Group dokončily během minulého týdne stěhování do společných prostor v pražských Holešovicích. Od 19. 9. tak Mall.cz, CZC.cz, Proděti, Kolonial, BigBrands, Rozbaleno, Bux a Sporty sídlí pod jednou střechou.

Společné zázemí vnímám jako další krok, který nás posouvá ke společnému cíli – být e-commerce jedničkou v regionu střední a východní Evropy a stát se pro naše zákazníky první volbou za všech okolností," uvedl k sestěhování e-shopů Jakub Havrlant, CEO Mall Group.

Dalším strategickým krokem je integrace obchodních týmů, které vede Jitka Dvořáková, obchodní ředitelka Mall Group. Zásadní změnou je, že týmy budou nově rozděleny podle segmentů zboží, ne podle jednotlivých e-shopů.

Neznamená to, že bychom rušili značky našich e-shopů. Integrace nám umožní lépe řídit všechny naše obchodní kanály a reagovat na potřeby zákazníků," uvedla Jitka Dvořáková, dosavadní generální ředitelka CZC.cz, která v rámci Mall Group zastává roli obchodní ředitelky.

Zdroj: Mall Group

Úvodní foto: Mall.cz

Komentáře