Konkurence: Mall.cz umožní zákazníkům zaplatit za zboží až 51 dní od nákupu

Mall.cz vynesl předvánoční trumf v podobě služby odložené platby, kterou zavedl ve spolupráci s platebním nástrojem Lymet.cz. Zákazníci budou moci za dárky zaplatit až bezmála dva měsíce po nákupu. Mall.cz očekává, že mu služba přinese obrat ve výši desítek milionů korun.

Konkurence: Mall.cz umožní zákazníkům zaplatit za zboží až 51 dní od nákupuNákupní portál Mall.cz spustil ve spolupráci s on-line platebním nástrojem Lymet.cz novou službu pro odložené platby, která podle Mallu vyniká svou jednoduchostí a také tím, že za odložení zákazník neplatí nic navíc.

Spuštění služby přichází před hlavním vánočním náporem. Vzhledem k její podstatě lze zavedení služby interpretovat jako reakci na službu Třetinka, kterou nedávno zavedla konkurenční Alza.cz.

Věříme, že lidé během Vánoc ocení možnost zaplatit za některé dárky až v lednu, ať už kvůli menšímu tlaku na rodinný rozpočet nebo možnosti zaplatit pouze za dárky, se kterými se trefí do přání svých blízkých,“ uvedl Adam Kolesa, šéf finančních služeb v Mall Group.

Využití služby je snadné – u volby platby za nákup bude nově k dispozici možnost odložené platby. Vše je otázkou dvou kliknutí, ať už na počítači nebo v rámci nákupu přes mobilní telefony či tablety. Díky službě mohou zákazníci zaplatit až do 51 dnů od nákupu, bez jakýchkoliv úroků.

Mall.cz odhaduje, že zákazníci prostřednictvím služby přes Vánoce nakoupí dárky za 30 milionů korun. Mezi další vánoční novinky na Mall.cz patří také garance včasného doručení zboží a prodloužená doba na vrácení vánočních dárků, které bude možné vracet až do poloviny ledna.

Zdroj: Mall.cz

Úvodní foto: © goodluz - Fotolia.com

Komentáře