Konkurence: Mall.cz otevřel první pobočku kombinující výdejní místo a prodejnu

Pilotní provozovna byla otevřena v pražské nákupní galerii Nové Butovice a podle stejného konceptu by mělo být modernizováno i ostatních 17 výdejních místo po celé České republice.

Konkurence: Mall.cz otevřel první pobočku kombinující výdejní místo a prodejnuMall.cz otevřel v nákupní galerii Nové Butovice svou první prodejnu umístěnou v obchodním centru. Nová koncepce spojující výdejnu a showroom má zákazníkům umožnit vyzvedávat objednávky z e-shopu, ale zároveň také nakupovat vystavený sortiment zboží.

Nová prodejna je první v řadě pilotních modernizací, které vycházejí z nové prodejní koncepce Mall.cz. Jejím cílem je umožnit zákazníkům okamžité zakoupení vystaveného zboží a zpříjemnit jim tak zážitek z nakupování.

Snažíme se našim zákazníkům nakupování co nejvíce usnadnit. Proto jsme pojali změnu prodejen právě tímto způsobem, který jim ušetří čas a umožní lépe si vybrat,“ vysvětlil Ivan Vodička, ředitel zákaznických služeb Mall Group .

Oblíbené zboží bude na prodejně k dispozici, takže zákazníci nebudou muset čekat na naskladnění, ale rovnou si ho zakoupí a odnesou. Věříme, že nové prodejny s moduly s různým sortimentem zákazníky zaujmou,“ dodal.

Nová prodejna je zároveň druhým výdejním místem Mall.cz v Praze, v němž si zákazníci mohou vyzvedávat tzv. big boxy, objemné zásilky jako ledničky, pračky či televize.

Veškeré zakoupené zboží navíc lze jednoduše vyzkoušet přímo v prodejně ve zkušební zóně, která nabídne zázemí na rozbalení zboží a jeho vyzkoušení včetně elektrické zásuvky.

Modernizací projde dalších zbývajících 17 výdejních míst Mall.cz v ČR. Do konce roku 2018 mají takto vzniknout sdílená výdejní místa pro všechny e-shopy ve skupině Mall Group včetně výdeje zboží poslaného přes Uloženku.

Zdroj: Mall Group
Úvodní foto: Mall Group

Komentáře