Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší partnery roku 2016, vyhrály samé známé tváře

V desátém (a možná posledním) ročníku ocenění pro nejlepší české a slovenské partnery společnosti Kerio Technologies zvítězily stejné firmy jako v roce 2015. AutoCont opět slaví „double“.

Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší partnery roku 2016, vyhrály samé známé tvářeSpolečnost Kerio Technologies vyhlásila výsledky jubilejního desátého ročníku cen pro nejlepší prodejce roku. Ocenění byla udělena obchodním partnerům z České republiky a Slovenska v kategoriích Best Kerio Reseller 2016 a Skokan roku 2016.

První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie pak patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii Best Kerio Reseller 2016 v České republice zvítězily společnosti AutoCont CZ, Comes a Cheops. Skokany roku 2016 pak byly jmenovány firmy David Veselka – Computers, Per4mance a Data Style Group.

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2016 mohou pyšnit společnosti AutoCont SK, Fonet a JKC. Slovenskými Skokany roku 2016 se staly firmy SmartCAD, Fonet a Egenus.

Dodejme zajímavost, že všichni čeští a slovenští partneři roku s nejvyšším obratem obhájili svá vítězství z roku 2015

Kerio uvádí, že jeho obchodní kanály v ČR a SR patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě. V bývalém Československu má Kerio celkem 1023 Kerio Authorized Partnerů, 109 Kerio Certified Partnerů a 41 Kerio Preferred Partnerů.

Otázkou zůstává, zda nebyl loňský desátý ročník cen tím posledním. Společnost Kerio Technologies se mezitím stala předmětem akvizice ze strany GFI Software.

Zdroj: Kerio Techologies, ChannelWorld

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře