Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší české a slovenské partnery roku 2015

Mezi třemi nejepšími resellery se v České republice i na Slovensku umístila společnost AutoCont.

Konkurence: Kerio vyhlásilo nejlepší české a slovenské partnery roku 2015Společnost Kerio Technologies vyhlásila nejlepší prodejce roku 2015. Ocenění byla udělena obchodním partnerům z České republiky a Slovenska již devátým rokem, a to ve dvou kategoriích – Best Kerio Reseller 2015 (za nejvyšší obrat) a Skokan roku 2015 (za nejvyšší meziroční nárůst tržeb).

V kategorii Best Kerio Reseller 2015 v České republice zvítězily společnosti AutoCont CZ, Comes a Cheops . Skokanem roku 2015 v České republice byly jmenovány firmy 4service, K-net Technical International Group a IT Awacs Solution.

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2015 mohou pochlubit společnosti AutoCont SK, JKC a Fonet. Slovenskými Skokany roku 2015 se pak staly Gamo, NA – Systems a Ján Köteleš – Proits.

Kerio uvádí, že jeho obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě.

Na tomto území má společnost celkem 1023 partnerů na úrovní Kerio Authorized, 109 partnerů na úrovni Kerio Certified a 41 partnerů na nejvyšší úrovni Kerio Preferred.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře